FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Květinářství je velmi sezónní obor, kde se dostupnost a cena jednotlivých druhů květin mění v závislosti na ročním období . Sehnat například pivoňky v zimě a do druhého dne je jako poslat Marušku v zimě na fialky. Jsme schopní vám vyhovět, ale je nutné počítat s delší dobou dodání a s větší cenou.

 

Dalším důvodem proč nemáme v nabídce konkrétní kytice je to, že květiny vám chceme dodávat co nejčerstvější, proto nedržíme skladem mnoho kusů s širokou škálou barev od jednoho druhu, to ale neznamená, že byste si u nás nevybrali.

 

Podívejte se do naší fotogalerie a přesvědčte se, že umíme uvázat krásné kytice v barevné kombinaci, kterou si vyberete.

Samozřejmě! Od toho jsme tady. Když zavoláte na pevnou linku – dovoláte se Helči nebo Mirce, na whatsappu s vámi bude komunikovat Evča. Přes messenger a Instagram všechny tři. Už je jen na Vás, kterou formu komunikace si zvolíte. Zároveň Vám sdělíme aktuální nabídku květin.

Je to jednoduché, napište nám váš požadavek do poznámky a my kytici uvážeme podle vašich představ. Pokud máte konkrétní představu, zavolejte nám, uděláme všechno pro to, abychom vám vyhověly.

Určitě, kontaktujte nás a určitě spolu něco vymyslíme. U nás v prodejně máme totiž kromě řezaných květin i vonné svíčky, hrníčky, anděly a jiné dekorace, které by mohly potěšit obdarovanou. Tento sortiment se u nás rychle obměňuje, proto zatím není na e-shopu. Ale nebojte, pracujeme na tom, abyste si mohli vybrat i drobné dárky ke kytici pro vaše blízké. Do kytice nebo flowerboxu můžeme přidat i bonbony.

Napište nám ho do poznámky, rádi jej ke kytici připojíme.