O nás

Květiny Chlupáčková !

Chcete, aby vašim milovaným vykvetl úsměv na tváři? Tak to jste tu správně. Květinami se zabýváme více než 20 let. Díky této letité zkušenosti se v květinách dobře vyznáme, a proto dokážeme vytvořit originální kytici nebo flowerbox pro jakoukoliv příležitost.

Navíc chápeme vaši časovou vytíženost, a tak vám velmi rádi uspoříme Váš drahocenný čas. Proto neváhejte a využijte naší široké nabídky služeb. Jednou z nich je i rozvoz květin. Naše květinové originální kousky můžete nechat doručit přímo obdarované osobě.

Květiny jsou nejen naší prací, ale hlavně našim koníčkem. Baví nás to, co děláme, což zaručuje, že kytice a flowerboxy pro vaše milé budou vždy připraveny s maximální péčí.

Jak pracujeme?

Vyberete si

Vyberete si na našem e-shopu kytici nebo flowerbox, kterými chcete překvapit a potěšit vaši milovanou polovičku, sestru, maminku, dceru, babičku nebo kamarádku, zkrátka ženu, kterou máte rádi. 

Objednáte

Pošlete nám vaši objednávku přes e-shop. Pokud si nevíte rady, zavolejte nám nebo napište. Jsme tady od toho, abychom se vám věnovaly a poradily vám. Ochotně s vámi probereme možnosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Pokud máte speciální přání a chcete například k objednávce připojit dárek nebo do kytice či flowerboxu přidat bonbony, velmi rády vám vyhovíme.

My vytvoříme

Jakmile se domluvíme a vaše objednávka je uhrazená, ochotně vytvoříme kytici nebo flowerbox podle vašeho přání. Připíchneme vzkaz, který jste nám napsali nebo nadiktovali a objednávku připravíme na doručení nebo k vyzvednutí.

Doručíme

Poté objednávku doručíme nebo si vyzvednete ve vámi zvolený čas. Květiny doručujeme v okruhu 30km od naší provozovny v Brumově-Bylnici.

Proč zrovna my?

Jsme zavedenou firmou a sledujeme aktuální trendy, podle kterých pro vás tvoříme naše originální kytice a flowerboxy. Děláme maximum pro to, abychom vyhověli vašim individuálním požadavkům.

Naše květinářství má v Brumově-Bylnici více než dvacetiletou tradici. Uvázali jsme už nespočet kytic a vytvořili velkou spoustu flowerboxů. Naše floristky se pravidelně vzdělávají v nových trendech a absolvují floristické kurzy, aby věděly, co zrovna frčí.

Potřebujete květiny na svatbu, kytici pro muže z potravin, cigaret, bankovek, oživit firmu pokojovými rostlinami, umělými nebo sušinovými aranžmá? Nemáte čas osázet si truhlíky nebo jiné nádoby? Chtěli byste někoho překvapit květinami domů nebo do práce? Potkala vás smutná událost a potřebujete květiny pro tuto situaci? Neváhejte nás kontaktovat.

Denně vybíráme a nakupujeme čerstvé květiny od našich ověřených dodavatelů nebo přímo z holandské burzy. Respektujeme sezónnost jednotlivých druhů květin, proto máme květiny té nejvyšší kvality. Z naší široké nabídky si jistě vybere každý.

Kontakty

Helča

Mám z firmy Květiny Chlupáčková s.r.o. největší zkušenosti s oborem floristky. Ráda vám uvážu krásnou kytici nebo vytvořím flowerbox, kromě toho jsem odbornicí na svatební a smuteční floristiku. Jsem také vedoucí provozovny a ostatní mě poslouchají na slovo. Často zvládnu nemožné i na počkání a roztrhala bych se pro to, abych vám vyhověla. Nerada říkám „ne“. Kolegyně o mně říkají, že mám „vrtuli za zadkem“. Komunikuji převáženě osobně nebo přes telefon a messenger.

Mirka

Jsem sice ve firmě Květiny Chlupáčková s.r.o. pracovně nejmladší, přesto sem přináším nové trendy a nápady. Jako Helča i jako Evča vám uvážu moderní kytici nebo vytvořím flowerbox podle vašich představ. S mojí prací budete určitě spokojení. Vždy se na vás budu usmívat (i pod respirátorem) a ochotně se vám věnovat. Jako Helča zpracovávám i administrativu, přijímám objednávky a navíc se snažím optimalizovat provoz, aby vše odsýpalo tak, jak má. Nejčastěji komunikuji přes telefon, messenger a instagram.

Evča

Jako ostatní holky vám ochotně uvážu krásnou kytici nebo vytvořím flowerbox. Kromě toho mám na starost (radost) background celé firmy, sociální sítě, komunikaci s většími dodavateli a VIP zákazníky. Jsem také jednatelem společnosti. Nejvíc mě baví různé zlepšováky, které urychlí nebo usnadní procesy ve firmě, abychom se co nejvíce mohly věnovat našim zákazníkům. Komunikovat se mnou můžete převážně přes whatsapp.